top of page

Nasza Sala Zabaw to jedyne w swoim rodzaju magiczne miejsce, gdzie każda pociecha znajdzie dla siebie mnóstwo atrakcji. Zapewniamy pełną szaleństwa i niezapomnianą zabawę!

Nasza Sala zabaw!

kulki dla dzieci

Naszym głównym celem jest dostarczenie, zarówno dzieciom jak i ich opiekunom, samych magicznych chwil. 

U nas nie ma miejsca na nudę. Sprawimy, że każdy nawet najbardziej wymagający klient będzie chciał szybko wrócić do naszego Fun Parku. 

 

Kącik dla maluszków!

 

To idealne rozwiązanie dla dzieci poniżej

2 roku życia. W specjalnie przygotwanym kąciku, osobno odgrodzonym możesz czuć się bezpiecznie i bawić ze swoim maluszkiem

w kulkach, poukładać klocki czy zjechać ze zjeżdżalni. Wszystkie nasze zabawki posiadają certyfikaty i atesty bezpieczeństwa do użytku

z dziećmi.

 

 

Sala zabaw posiada bardzo wydajny system wentylacji powietrza z czterokrotną cyrkulacja wymiany w ciągu jednej godziny. Jest to najlepszy system montowany do obiektów przeznaczonych dla dzieci. W restauracji natomiast zamontowany jest system klimatyzacji.

 

W obiekcie znajduje się 8 toalet przystosowanych do dzieci.

Znajdziesz u nas również przewijak dla najmłodszych. 

 

Dla naszych klientów przeznaczyliśmy 60 miejsc parkingowych.

 

 

 

 

 

 

Nasza szeroka oferta zapewni niezapomniane chwile małym rozrabiakom jak i pełen relaksu czas przy aromatycznej kawie i pysznych smakołykach wszystkim rodzicom i opiekunom. Również dla  zapracowanych zapewniamy dostęp do internetu  (Wi- Fi). Dołożymy wszelkich starań, by każdy był zadowolony, a nasze Centrum Rozrywki opuścił z uśmiechem na twarzy.

atrakcje dla dzieci

Na naszym obiekcie w okresie wakacyjnym oraz podczas ferii zimowych organizujemy fantastyczne półkolonie dla dzieci!

 

Jeżeli nie Macie Państwo pomysłu na organizację czasu wolnego dla swojej Pociechy w tym okresie, zapraszamy serdecznie do zapisów i zabawy razem z nami! 

 

bottom of page