top of page

Monika Mrozowska rusza z warsztatami CooKids!

Monika Mrozowska rusza z warsztatami CooKids w Fun Parku Digiloo!

14093044_98_1121803471.jpg

Wspólne przygotowywanie „dyniowego” menu pod okiem Moniki Mrozowskiej, a następnie szalona zabawa w sali zabaw Digiloo. Takie atrakcje czekają na dzieci, które 23 października wezmą udział w premierze warsztatów kulinarnych CooKids.

Pomysłodawczynią CooKids jest Monika Mrozowska, popularna aktorka telewizyjna, autorka książek kucharskich, propagatorka zdrowego i aktywnego stylu życia. Monika od lat zawodowo zajmuje się sztuką kulinarną, którą chętnie dzieli się również z dziećmi w różnym wieku. Na przestrzeni ostatnich kilku lat poprowadziła kilkadziesiąt imprez skierowanych dla dzieci. Jest ambasadorką polskiej edycji programu „MasterChef Junior” oraz ekspertką kulinarną magazynu „Mamo to ja”. Ponadto, od 2008 regularnie gotuje przed milionami telewidzów w programie „Dzień Dobry TVN”.

CooKids to autorski program warsztatów kulinarnych dla dzieci, które prowadzone będą osobiście przez Monikę. Mają one stanowić dla maluchów połączenie dobrej zabawy, edukacji w zakresie zdrowych nawyków żywieniowych, a zarazem rozwinąć w nich zdolności manualne. Dzieci przy wsparciu Moniki będą przygotowywać potrawy, a kulinarne efekty warsztatów degustować będą wspólnie z rodzicami. Prace kuchenne stanowią pretekst do przekazywania dzieciom ciekawostek na temat walorów odżywczych poszczególnych potraw. Warsztaty CooKids maja również na celu uświadomienie dzieciom i opiekunom, że wspólne gotowanie może być niezwykle atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu i budowania relacji rodzinnych. Na koniec warsztatów uczestnicy otrzymają specjalne certyfikaty potwierdzające uzyskanie tytułu CooKing’a.

Premierowe warsztaty CooKids odbędą się w czwartek 23 października o godz. 17.00 i 18.15 w sali zabaw Digiloo przy ul. Merliniego 2 w Warszawie. W ramach jednego biletu /w cenie 39 złotych/ dzieci będą mogły wziąć udział w godzinnych warsztatach z Moniką Mrozowską, a następnie przez kolejną godzinę korzystać z atrakcji największego w Warszawie placu zabaw. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczne jest wcześniejsze złożenie rezerwacji w centrum Digiloo tel. 508 800 773 lub e-mailm.kulbicka@digiloo.pl

Program CooKids skierowany jest do dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Grupy liczą od kilku do ok. 20 dzieci. Miejscem przeprowadzenia warsztatów może być przedszkole, szkoła podstawowa, dom kultury lub inne miejsce przyjazne dzieciom. Osoby zainteresowane skorzystaniem z możliwości organizacji warsztatów CooKids proszone są o kontakt mailowy info@monika-mrozowska.pl. Więcej informacji na temat Funparku Digiloo znaleźć można na stronie: www.funparkdigiloo.pl

Proponowane
Najnowsze
Archiwum
Szukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Ikona aplikacji Facebook
bottom of page