top of page

5-6 grudnia 2014 - Mikołajki w Fun Parku Digiloo!

Mikołajki.gif
MILI PAŃSTWO!

Już 5.12.2014 w naszej sali zabaw odbędzie się wspaniała impreza Mikołajkowa dla dzieci, zatytułowana FROZEN - "Kraina Lodu".

START 16:00!

Zabawa potrwa dwie godziny po czym o godz. 18:00 rozpocznie się kapitalny spektakl pod tytułem "im. Św. Mikołaja", który przedstawią nam bajeczni aktorzy

z TEATRU KAMIENICA!

FUN PARK DIGILOO odwiedzi znana lapońska reporterka telewizji Mikołajek TV Śnieżynka Biały Płatek z zapowiedzią wizyty Świętego Mikołaja.

Korzystając z tego, że Mikołaj jest jeszcze w drodze zaproponuje dzieciom KONKURS WIEDZY O MIKOŁAJU.

Po radosnych powitaniach z dziećmi zmarznięty Święty Mikołaj zdradzi dzieciom TAJEMNICĘ PRZYGOTOWYWANIU PREZENTÓW!

Z opowieści Mikołaja dzieci dowiedzą się m.in.jak wygląda przygotowywanie prezentów pod choinkę, kto jeszcze oprócz Śnieżynki mu pomaga i jakie prośby w listach do Mikołaja kierują dzieci.

Nie zabraknie wspólnej zabawy z Mikołajem i Śnieżynką , jak również śpiewania zimowych piosenek i ulubionych kolęd. Drugim najważniejszym punktem spotkania z Świętym Mikołajem będzie WYWIAD Z MIKOŁAJEM, który przeprowadzi Śnieżynka Biały Płatek.

Z wywiadu dzieci dowiedzą się, że bycie Mikołajem to jego rodzinna tradycja, przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Dzięki HISTORII O ŚWIĘTYM MIKOŁAJU dzieci poznają Mikołaja z Miry-pierwowzór Świętego, dowiedzą się także jak nazywamy Mikołaja w różnych rejonach świata, a także kilku ciekawostek na temat Mikołajowego domu, czyli śnieżnej Laponii.

Wszystkie dzieci dostaną także prawdziwy adres do Świętego Mikołaja, by móc napisać list z życzeniami i prośbami do Świętego.

A to magiczne spotkanie zostanie uwiecznione na wspólnej FOTOGRAFII!!! Taka pamiątkowa fotografia z Mikołajem i Śnieżynką Białym Płatkiem będzie na wagę złota !!!!!

6.12 w Fun Parku Digiloo odbędzie się loteria mikołajkowa, odwiedzi nas również Św. Mikołaj!

Świętuj razem z nami imieniny Św. Mikołaja!

Zapraszamy!

Proponowane
Najnowsze
Archiwum
Szukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Ikona aplikacji Facebook
bottom of page