top of page

Piknik rodzinny w Fun Parku Digiloo!


Piknik rodzinny

Kochani już w najbliższą sobotę zapraszamy na piknik rodzinny do naszej sali zabaw.

Start godzina 10:00

Wstęp na salę zabaw w dniu imprezy - 50%

Czekać na Was będą liczne atrakcje (dla dzieci i dorosłych):

 • kraina świnki Peppy

 • ekipa z Cartoon Network - m.in. Atomówki i Ben 10

 • warsztaty kulinarne

 • zawody w paintball`a laserowego

 • warsztaty coachingowo-taneczne z Paliną Biernat

 • bezpłatne badania znamion

 • kurs pierwszej pomocy dla dzieci

 • konkursy z nagrodami w tym "Skoda na weekend"

 • spotkania z ekspertami połączone z warsztatami

 • najlepsze marki i zakupy w super cenach

Jak piknik, to i dobre jedzenie! Prawda?

A będzie w czym wybierać, uwierzcie nam... <3 Oprócz restauracji, którą znajdziecie na terenie Fun Park Digiloo, mamy dla Was kilka dodatkowych atrakcji:

1. Najlepsi szefowie kuchni z Pysznej Diety zadbają o Wasze podniebienia i przygotują swoje specjały. Jeśli zakochacie się tak jak my - możecie pokusić się o wersję "pudełkową" w której się specjalizują.

2. Frytki z Tytki, Placki z Tacki przyjadą do nas z drugiego końca Polski! Co Wy na to? Najlepsze, prawdziwe frytki i placki z polskich, starannie wyselekcjonowanych ziemniaków. Ja już próbowałam, więc poruszyłam niebo i ziemię żeby 24.06 byli z nami i podzielili się z Wami swoimi smakołykami :)

3. Whoopy Whey czyli absolutny hit dla małych i dużych - lody bez wyrzeczeń:) Są to pierwsze w Polsce lody proteinowe, stworzone wyłącznie z naturalnych składników. Jeśli więc aktualnie jesteście na diecie, to wcale nie musicie wyrzekać się słodkości - oto idealne rozwiązanie:)

4. Jest też lodowa alternatywa na kółkach;-) Tradycyjne lody w kilku odsłonach - również wyłącznie z naturalnych produktów, jest nawet opcja bezglutenowa:) Jesteśmy więc pewne, że każdy znajdzie tu coś dla siebie!

5. Żeby nie było za zdrowo, musi być wata cukrowa:))) Taka impreza po prostu nie mogłaby się odbyć bez naszego Sugar Man'a ;) Już nie możemy się doczekać!

Oprócz wyżej wymienionych atrakcji czekać będą na Was dodatkowo:

1. Imperium Zabawek i ich wspaniałe zabawki firmy Wader! Klocki, auta, komplety do piasku...właściwie wszystko czego dziecięca dusza zapragnie ;-)

2. Wydawnictwo Zakamarki i ich szwedzkie książki cenione na całym świecie za ilustracje, mądre i pełne humoru teksty, a przede wszystkim za wyjątkowy sposób traktowania dzieci! Twój maluch uwielbia czytać? Musisz zajrzeć na ich stoisko!

3. Będzie też coś dla duszy i ciała, czyli strefa relaksu Take a Break - jeśli potrzebujesz złapać głęboki oddech, odrobinę dystansu i zrobić sobie przerwę, przyjdź i zobacz co zaproponuje Ci Ewa :)

Zapraszamy serdecznie - Nie może Was zabraknąć!

Proponowane
Najnowsze
Archiwum
Szukaj wg tagów
Podążaj za nami
 • Ikona aplikacji Facebook
bottom of page