top of page

EDU ZONE - Przestrzeń przyjazna dzieciom już dostępna w Fun Parku Digiloo!


Edu Zone

Jak będzie wyglądał świat za 20-30 lat, kiedy nasze dzieci będą dorosłe? Przy dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości społecznej, technologicznej, międzynarodowej trudno o jednoznaczną odpowiedź. Pewne jest, że prócz dobrego wykształcenia, znajomości języków obcych i technologii nasze dzieci potrzebują uczyć się i rozwijać umiejętności, które umożliwią im sprostanie wyzwaniom, jakie przyniesie przyszłość.

Kreatywność i innowacyjność, współpraca w grupie, krytyczne myślenie i rozwiązywanie problemów, asertywność, koncentracja uwagi, w końcu efektywna komunikacja – te umiejętności społeczne wykształcone w młodym wieku dają im dodatkową szansę osiągniecia szczęścia i sukcesu. Z tego powodu powołaliśmy EDU ZONE i stworzyliśmy autorski program warsztatów dla dzieci i młodzieży ukierunkowany na nauczanie i rozwijanie konkretnych umiejętności. Określamy je wspólnym mianem soft & cognitive skills. Zebraliśmy unikalny zespół pedagogów, psychologów, socjologów, wykładowców akademickich i szkoleniowców, którzy pomogą naszym dzieciom w rozwijaniu i doskonaleniu tych właśnie umiejętności z wykorzystaniem metod odpowiadających poszczególnym grupom wiekowym.

Zajęcia prowadzone są w języku polskim i angielskim. Jest jasne, że zarówno w szkołach, uczelniach, jak i w pracy nasze dzieci funkcjonować będą w środowisku wielokulturowym i anglojęzycznym. Łatwość komunikowania się, rozwiązywania problemów, współpracy w anglojęzycznej grupie wymaga gromadzenia wiedzy i doświadczenia oraz przełamywania różnych barier psychologicznych, na przykład obaw przed popełnieniem błędu. W EduZone warsztaty anglojęzyczne ukierunkowane są na rozwijanie soft & cognitive skills, dzici rozwiązują problemy, podejmują decyzje, komunikują się i współpracują w anglojęzycznej grupie, tak by posługiwanie się językiem angielskim stało się po prostu naturalne.

Więcej znajdziecie na: https://eduzone.waw.pl/

Proponowane
Najnowsze
Archiwum
Szukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Ikona aplikacji Facebook
bottom of page